Akupunktura i ziołolecznictwo

Od 2010 r. studiuje Klasyczną Medycynę Chińską pod okiem wybitnych nauczycieli z Polski i zagranicy, takich jaki prof. Li Jie, Rany Ayal, Yair Maimon, Laurie Ayres, Roman Szymula, Bartosz Chmielnicki. Od 2017 roku jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, regularnie dokształcając się na zaawansowanych kursach specjalistycznych z zakresu akupunktury i ziołolecznictwa. jestem również wykładowcą podstaw akupunktury w Trójmiejskim Ośrodku Medycyny Orientalnej.

W swojej praktyce stawiam na klasyczną akupunkturę oraz ziołolecznictwo, a także podejście bardzo holistyczne, a zarazem zindywidualizowane, gdyż każdy pacjent wymaga odrębnego podejścia. Duży nacisk kładę na emocjonalne i psychologiczne przyczyny powstania schorzeń, dlatego współpracuję także ściśle z grupą psychoterapeutów, dietetyków, zielarzy oraz masażystów.

Celem pracy terapeutycznej jest najszybszy powrót pacjenta do stanu zdrowia i równowagi oraz przekazania pacjentowi informacji, narzędzi, które pozwolą mu na samodzielną pracę w utrzymaniu dobrego samopoczucia.